wideo dyskoteka idealny pomysł na imprezę firmową

Wideo dyskoteka idealne rozwiązanie na imprezę firmową taneczna. Jest to ciekawe i nowatorskie rozwiązanie które zaskoczy uczestników. Muzyka grana przez Dj-a jest wyświetlana np. na dwóch projektorach multimedialnych daje to idealne połączenie dźwięku z obrazem wideo.

 

nagłośnienie, oświetlenie, multimedia

Dj Andy R oprawa muzyczna imprez.  Mieliśmy przyjemność zapewnić technikę i obsługę cyklu konferencji sprzedażowych firmy WURTH.

rider techniczny

nagłośnienie: 2x kolumna estradowa, 4x mikrofon bezprzewodowy, 1x mixer estradowy

oświetlenie : 4x projektor gobo (wyświela logo firmy), 15 belek led (dekoracja światłem), przygotowanie matrycy projektora gobo

Fotografie dołączone z realizacji Warszawa, Gdańsk, Kraków.

Impreza firmowa, akcja promocyjna..

Organizujesz event promocyjny, wprowadzasz nowy produkt, zadbaj o oprawę muzyczną w postaci DJ-a, grającego muzykę spokojną, relaksującą opierającą się na najnowszych światowych trendach (chill out, nu disco, deep soft).
Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy: konsoleta, Dj-a, gramofony technics, mikser estradowy, nagłośnienie kolumna estradowa, sub bass, mikrofon bezprzewodowy.

Klika zdjęć z ostatniej realizacji.

dj-andy-r-event-wesele-warszawa-dj-na-party-mazowieckie (2)dj-andy-r-event-wesele-warszawa-dj-na-party-mazowieckie (4)dj-andy-r-event-wesele-warszawa-dj-na-party-mazowieckie (5)

 

 

Miksowanie Harmoniczne

Miksowanie Harmoniczne

Miksowane Harmoniczne to zaawansowana technika, używana przez najlepszych DJi na świecie. Trzeba mieć podstawowe pojęcie w harmonii teoretycznej. Łączenie akordów oraz alikwotów. Jak wszyscy wiemy każdy utwór jest odpowiedniej tonacji. Cała technika opiera się na znajomości tonacji danego utworu oraz utwór o jakiej tonacji może być grany zaraz po 1 utworze. Wydaje się straszne, wiem ale spokojnie, by pomóc DJowi w wybraniu kolejnego utworu do seta Mark Davis stworzył „koło harmoniczne”:

mix

Jak widać koło jest podzielone na 12 kawałków, każdy kawałek jest opisany kluczem tonacji (tzw. key). Zasada miksowania jest bardzo prosta.  Wybór pierwszego utworu jest dowolny, może być w  tonacji 2A. Aby miks był harmoniczny następny utwór jaki się zagra powinien być tej samej tonacji, czyli 2A. Wtedy utwory zagrane w takiej kolejności będą brzmiały jak zrobiony w studiu mushup, co może bardzo pozytywnie wpłynąć na ludzi słuchających naszego czy też osób bawiących się w klubie. Dodatkowo aby set był w całości harmoniczny, oprócz utworu o tonacji 2A, możemy zagrać sąsiednie tonacje, tj: 1A, 2B czy 3A a set nadal będzie brzmiał idealnie.  Koło to otwiera nam szereg możliwości, które odpowiednio wykorzystane mogą stworzyć wspaniały klimat seta. Sami decydujemy czy gramy wg jednej tonacji, czy też okrążamy te koło zmieniając co utwór tonacje. Pole do popisu jest ogromne i ograniczyć może nas tylko nasza kreatywność.

Jeśli ktoś nie potrafi rozpoznać jakiej tonacji jest dany utwór to nie ma się co przejmować, gdyż stworzono już aplikacje, która powie Ci jaki utwór jest jakiej tonacji.

DJ Andy R – Summer’s Mixtape 2014 (house,disco,tech,progressive) Mix nagrany po kluczu.